Trinion reports (1.0.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Date
is: Dagsetning

en: Number
is: Númer

en: Name
is: Nafn

en: Open
is: Opna

en: Mode
is: Hamur

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Amount
is: Upphæð

en: SKU
is: VN

en: Sales
is: Sölur
