Trinion reports (1.0.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: Open
ka: ღია

en: Mode
ka: რეჟიმი
