Trinion reports (1.0.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Vendor
kn: ಒದಗಿಸಿದವರು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ
