Trinion reports (1.0.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Date
lt: Data

en: Number
lt: Skaičius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Open
lt: Atvira

en: Mode
lt: Būdas

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Days
lt: Dienos
