Trinion reports (1.0.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Number
mr: अंक

en: Name
mr: नाव

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Days
mr: दिवस
