Trinion reports (1.0.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Name
nl: Naam

en: Mode
nl: Modus

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Bedrag

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Paid
nl: Betaald

en: Days
nl: Dagen

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Sales
nl: Verkoop

en: Invoice #
nl: Factuur #

en: Division
nl: Afdeling
