Trinion reports (1.0.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Name
sk: Názov

en: Open
sk: Otvorené

en: Mode
sk: Režim

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Days
sk: Dni

en: Sales
sk: Predaj
