Trinion reports (1.0.4) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Date
uk: Дата

en: Number
uk: Число

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Open
uk: Відкрито

en: Mode
uk: Режим

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Customer
uk: Покупець

en: Amount
uk: Величина

en: SKU
uk: Артикул

en: Paid
uk: Оплачено

en: Days
uk: Дні(в)

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Overdue
uk: Прострочений

en: Sales
uk: Продажі

en: Division
uk: Ділення
