Trinion SUO (1.0.1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Length
bg: Времетраене

en: Text
bg: Текст

en: Continue
bg: Продължи

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Price
bg: Цена

en: Apply
bg: Търси
