Trinion SUO (1.0.1) - en to fr translation catalogue (38 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Comments
fr: Commentaires

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Test
fr: Tester

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Length
fr: Longueur

en: Text
fr: Texte

en: Continue
fr: Continuer

en: Answer
fr: Réponse

en: All
fr: Tout

en: hours
fr: heures

en: Block
fr: Bloc

en: Off
fr: Désactivé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Price
fr: Prix

en: SKU
fr: Référence

en: order
fr: commande

en: Sort by
fr: Trier par

en: Student
fr: Étudiant

en: Unit
fr: Unité

en: unit
fr: unité

en: Video
fr: Vidéo

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Free
fr: Gratuit

en: Answers
fr: Réponses

en: Difficulty
fr: Difficulté

en: Change date
fr: Changer la date

en: Course
fr: Cours

en: Lesson
fr: Leçon

en: Question type
fr: Type de question

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Course category
fr: Catégorie de cours
