Trinion SUO (1.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Question
hy: Հարց

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
