Trinion SUO (1.0.1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Length
lv: Garums

en: Text
lv: Teksts

en: Continue
lv: Turpināt

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: SKU
lv: Kods

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Difficulty
lv: Grūtības pakāpe

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
