Trinion SUO (1.0.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Continue
nn: Hald fram

en: Answer
nn: Svar

en: All
nn: Alle

en: hours
nn: timar

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Price
nn: Pris

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
