Trinion SUO (1.0.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Continue
af: Gaan voort

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Price
af: Prys

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
