Trinion SUO (1.0.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር
