Trinion SUO (1.0.3) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Length
ar: الطول

en: Text
ar: نص

en: Continue
ar: متابعة

en: Question
ar: السؤال

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصّص

en: Price
ar: السعر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Video
ar: فيديو

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Difficulty
ar: الصعوبة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي
