Trinion SUO (1.0.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Continue
be: Працягнуць

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: hours
be: гадзінаў

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
