Trinion SUO (1.0.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক
