Trinion SUO (1.0.3) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Question
bo: དྲི་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
