Trinion SUO (1.0.3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Name
bs: Ime

en: Text
bs: Tekst

en: Continue
bs: Nastavi

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
