Trinion SUO (1.0.3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Length
ca: Llargada

en: Continue
ca: Continua

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: hours
ca: hores

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Price
ca: Preu

en: order
ca: comanda

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Unit
ca: Unitat

en: Video
ca: Vídeo

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Answers
ca: Respostes

en: Difficulty
ca: Dificultat

en: Change date
ca: Canvia la data

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
