Trinion SUO (1.0.3) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Length
cs: Délka

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: All
cs: Vše

en: hours
cs: hodiny

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Price
cs: Cena

en: Desc
cs: Sestupně

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Unit
cs: Jednotka

en: Questions
cs: Otázky

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Difficulty
cs: Obtížnost

en: Change date
cs: Změnit datum

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
