Trinion SUO (1.0.3) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Comments
cy: Sylwadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Continue
cy: Parhau

en: Question
cy: Cwestiwn

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Price
cy: Pris

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Change date
cy: Newid dyddiad

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
