Trinion SUO (1.0.3) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Length
da: Længde

en: Reviews
da: Inspektioner

en: Text
da: Tekst

en: Continue
da: Fortsæt

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: All
da: Alle

en: hours
da: timer

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Price
da: Pris

en: Desc
da: Faldende

en: order
da: rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Unit
da: Enhed

en: unit
da: enhed

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Answers
da: Svar

en: Difficulty
da: Sværhedsgrad

en: Change date
da: Skift dato

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
