Trinion SUO (1.0.3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
