Trinion SUO (1.0.3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Length
eu: Luzera

en: Text
eu: Testua

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Questions
eu: Galderak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
