Trinion SUO (1.0.3) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Length
fi: Pituus

en: Text
fi: Teksti

en: Continue
fi: Jatka

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: All
fi: Kaikki

en: hours
fi: tunnit

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Price
fi: Hinta

en: SKU
fi: Koodi

en: order
fi: tilaus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Apply
fi: Käytä

en: Difficulty
fi: Vaikeusaste

en: Change date
fi: Muuta päivämäärä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
