Trinion SUO (1.0.3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Comments
fil: Mga puna

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
