Trinion SUO (1.0.3) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Length
gl: Lonxitude

en: Reviews
gl: Revisións

en: Text
gl: Texto

en: Continue
gl: Continuar

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Price
gl: Prezo

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: order
gl: pedido

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Questions
gl: Preguntas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Change date
gl: Cambiar data

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
