Trinion SUO (1.0.3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Text
gu: લખાણ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
