Trinion SUO (1.0.3) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Comments
he: תגובות

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Length
he: אורך

en: Text
he: טקסט

en: Continue
he: להמשיך

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: SKU
he: מק"ט

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Unit
he: יחידה

en: unit
he: יחידה

en: Video
he: וידאו

en: Questions
he: שאלות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Difficulty
he: קושי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
