Trinion SUO (1.0.3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Length
hr: Dužina

en: Text
hr: Tekst

en: Continue
hr: Nastavi

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Price
hr: Cijena

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
