Trinion SUO (1.0.3) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Length
hu: Hosszúság

en: Reviews
hu: Szemlék

en: Text
hu: Szöveg

en: Continue
hu: Folytatás

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: All
hu: Mind

en: hours
hu: órák

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Price
hu: Ár

en: Desc
hu: Csökk

en: SKU
hu: Cikkszám

en: order
hu: rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Student
hu: Diák

en: Unit
hu: Egység

en: unit
hu: egység

en: Video
hu: Videó

en: Questions
hu: Kérdések

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Answers
hu: Válaszok

en: Difficulty
hu: Nehézség

en: Change date
hu: Dátum változtatása

en: Course
hu: Kurzus

en: Question type
hu: Kérdés típusa

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ
