Trinion SUO (1.0.3) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Comments
ja: コメント

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Length
ja: 長さ

en: Text
ja: テキスト

en: Continue
ja: 継続

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: All
ja: すべて

en: hours
ja: 時間

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Custom
ja: カスタム

en: Price
ja: 価格

en: Desc
ja: 降順

en: order
ja: 注文

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Unit
ja: 単位

en: Video
ja: ビデオ

en: Questions
ja: 質問

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Answers
ja: 解答

en: Difficulty
ja: 難易度

en: Change date
ja: 日付を変更する

en: Question type
ja: 問題の型

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順
