Trinion SUO (1.0.3) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
