Trinion SUO (1.0.3) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Test
ka: ტესტი

en: Name
ka: სახელი

en: Length
ka: სიგრძე

en: Text
ka: ტექსტი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
