Trinion SUO (1.0.3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو
