Trinion SUO (1.0.3) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Length
lt: Ilgis

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Text
lt: Tekstas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Price
lt: Kaina

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
