Trinion SUO (1.0.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Name
ml: പേര്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
