Trinion SUO (1.0.3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
