Trinion SUO (1.0.3) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Length
mr: लांबी

en: Text
mr: अक्षर

en: Question
mr: प्रश्न

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Price
mr: किंमत

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
