Trinion SUO (1.0.3) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Length
nl: Lengte

en: Reviews
nl: Inspecties

en: Text
nl: Tekst

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: hours
nl: uren

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Price
nl: Prijs

en: Desc
nl: Aflopend

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: order
nl: volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Unit
nl: Eenheid

en: unit
nl: eenheid

en: Questions
nl: Vragen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Free
nl: Gratis

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Difficulty
nl: Moeilijkheid

en: Change date
nl: Datum wijzigen

en: Course
nl: Cursus

en: Lesson
nl: Les

en: Question type
nl: Vraagtype

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Course category
nl: Cursuscategorie
