Trinion SUO (1.0.3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Length
oc: Longor

en: Text
oc: Tèxte

en: Continue
oc: Contunhar

en: All
oc: Tot

en: hours
oc: oras

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Student
oc: Estudiant

en: Unit
oc: Unitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
