Trinion SUO (1.0.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
