Trinion SUO (1.0.3) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
