Trinion SUO (1.0.3) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Length
pl: Długość

en: Text
pl: Tekst

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: All
pl: Wszystko

en: hours
pl: godziny

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Price
pl: Cena

en: Desc
pl: Malejąco

en: order
pl: zamówienie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Unit
pl: Jednostka

en: Video
pl: Wideo

en: Questions
pl: Pytania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Free
pl: Wolne

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Difficulty
pl: Poziom trudności

en: Change date
pl: Zmień datę

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
