Trinion SUO (1.0.3) - en to pt translation catalogue (37 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Comments
pt: Comentários

en: On
pt: Ligado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Test
pt: Testar

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Length
pt: Extensão

en: Reviews
pt: Revisões

en: Text
pt: Texto

en: Continue
pt: Continuar

en: Question
pt: Questão

en: Answer
pt: Resposta

en: All
pt: Todos

en: hours
pt: horas

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Price
pt: Preço

en: order
pt: encomenda

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Student
pt: Estudante

en: Unit
pt: Unidade

en: unit
pt: unidade

en: Video
pt: Vídeo

en: Questions
pt: Questões

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Free
pt: Grátis

en: Answers
pt: Respostas

en: Difficulty
pt: Dificuldade

en: Course
pt: Curso

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »
