Trinion SUO (1.0.3) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Comments
ro: Comentarii

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Length
ro: Lungime

en: Continue
ro: Continuare

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: All
ro: Toate

en: hours
ro: ore

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Price
ro: Preţ

en: Desc
ro: Descendent

en: SKU
ro: Cod

en: order
ro: comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Questions
ro: Întrebări

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
