Trinion SUO (1.0.3) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Comments
ru: Комментарии

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Length
ru: Длина

en: Text
ru: Текст

en: Continue
ru: Продолжить

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: All
ru: Все

en: hours
ru: часов

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Price
ru: Цена

en: Desc
ru: По убыванию

en: SKU
ru: Артикул

en: order
ru: заказ

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Student
ru: Ученик

en: Unit
ru: Единица измерения

en: unit
ru: объект

en: Video
ru: Видео

en: Questions
ru: Вопросы

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Free
ru: Свободно

en: Answers
ru: Ответы

en: Difficulty
ru: Сложность

en: Change date
ru: Изменить дату

en: Course
ru: Курс

en: Lesson
ru: Урок

en: Question type
ru: Тип вопроса

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию
