Trinion SUO (1.0.3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Student
se: Studenta

en: Video
se: Filbma
